20 мая, понедельник
"Манчестер Юнайтед" і "Ліверпуль" зіграли у бойову нічию – "Арсенал" залишився лідером АПЛ

"Червоні дияволи" зуміли відібрати очки у "мерсисайдців", які борються за чемпіонський титул.

"Манчестер Юнайтед" зіграв унічию з "Ліверпулем" у центральному матчі 32-го туру англійської Прем'єр-ліги (АПЛ). Поєдинок на стадіоні "Олд Траффорд" у Манчестері завершився з рахунком 2:2.

Команда Юргена Клоппа вийшла вперед у середині першого тайму – на 23-й хвилині Луїс Діас розстріляв ворота після передачі Дарвіна Нуньєса.

"Червоні дияволи" зрівняли рахунок одразу після перерви. На 50-й хвилині Бруну Фернандеш скористався тим, що Джарелл Кванса віддав неточний пас на власній половині поля і першим ж дотиком здалеку закинув м'яч за комірець голкіперу гостей Каойміну Келлехеру, який далеко вийшов з воріт.

На 67-й хвилині підопічні Еріка тен Гага повели в рахунку. Коббі Мейну з меж штрафного класно пробив у дальню "дев'ятку".

Проте втримати перемогу "манкуніанцям" не вдалося. На 84-й хвилині Мохамед Салах реалізував пенальті після того, як Аарон Ван-Біссака на лівому фланзі штрафного сфолив проти Гарві Елліотта.

Огляд матчу "Манчестер Юнайтед" – "Ліверпуль"