Фотолітопис про війну Росії проти України з роботами пів сотні кореспондентів презентують 17 квітня в «Укрінформі»
Фотолітопис про війну Росії проти України з роботами пів сотні кореспондентів презентують 17 квітня в «Укрінформі»

Фотолітопис про війну Росії проти України з роботами пів сотні кореспондентів презентують 17 квітня в «Укрінформі»

Книга обсягом 700 сторінок містить світлини, які описують події в Україні від Революції гідності 2013 року до сьогодення.

У першій конференц-залі «Укрінформу» 17 квітня о 16:00 відбудеться презентація фотолітопису «Нескорена Україна у війні цивілізацій», який містить роботи 50 фотокореспондентів. Про це повідомило інформагентство.

Книга обсягом 700 сторінок вийшла в юридичному видавництві «Право України». В ній опубліковані світлини, які описують події в Україні від Революції гідності 2013 року до сьогодення.

За словами видавця Олександра Святоцького, фотолітопис задумано як триптих.

«Зараз ми презентуємо першу книгу. У ній — усі роди військ, їхні командувачі — аж до Головного і Верховного головнокомандувачів. Широко представлена міжнародна підтримка України... А в другій і третій книгах ми ще краще представимо Воїнів Світла та горе й руйнування, які принесла на нашу землю держава-терорист», — зазначив він.

Книгу видали українською та англійською мовами. Її планують поширювати серед українських та іноземних державних органів влади, посольств і дипломатичних місій, міжнародних організацій. Фотолітопис також вручать кожному учаснику презентації в «Укрінформі».

Представники медіа можуть акредитуватися на презентацію за адресою: anna@ukrinform.com. Телефон для довідок: 299-03-32. 

Як повідомляв «Детектор медіа», 5 квітня 2024 року в Києві відкрилася виставка «Лінія зіткнення», яка складається зі 150 документальних фотографій і відео, зроблених за останні два роки в прифронтових містах та на передовій. Автори робіт — Костянтин та Влада Ліберови, які у своїх фотороботах документують злочини Росії та демонструють життя українців в умовах війни.

Також ми писали про те, що у львівському Центрі архітектури, дизайну та урбаністики «Порохова вежа» презентували імерсивну виставку «Тут був мій дім», яка демонструє наслідки російського вторгнення в Україну у форматі VR та панорамної фотографії «на 360 градусів».

Фото: «Укрінформ»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
Долучитись
Источник материала
loader
loader