Воротар збірної України виграв серію пенальті та вивів "Реал" у півфінал Ліги чемпіонів. Відео

Український голкіпер мадридського "Реала" Андрій Лунін провів один зі своїх найкращих матчів за королівський клуб. У чвертьфіналі Ліги чемпіонів "Реал" по пенальті обіграв "Манчестер Сіті". Основний час переможця не виявив (1:1). Перша гра тижневої давності завершилась із рахунком 3:3.

Гості зі старту побудували свою гру на простих закиданнях за спину захисником, і це дало результати. Вже на 12-й хвилині Родріго з другої спроби пробив Едерсона.

Після цього іспанці віддали ініціативу супернику, збудувавши свою гру на контратаках. "Сіті" щоразу накочували атаки на ворота 25-річного футболіста збірної України. Наш співвітчизник демонстрував феноменальну реакцію та за перший тайм двічі врятував команду від вірного гола.

У другому таймі тиск "міщан" продовжився. "Реал" помітно підсів, чим максимально намагався користуватись суперник.

На 55-й хвилині Начо ледь не привіз гол у ворота, але встиг його вибити в останній момент.

Через 20 хвилин Лунін відбив 9-й удар у площину воріт і знову врятував команду, проте свій гол "Сіті все-таки забив.

Постійний пресинг "Манчестер Сіті" приніс свої результати на 76-й хвилині, коли Де Брюйне розстріляв українського воротаря та перевів зустріч до екстратаймів.

У паралельному матчі мюнхенська "Борусія пройшла лондонський "Арсенал". Після нічиєї (2:2) у першій грі, підопічним Томаса Тухеля вистачило єдиного гола, який забив Кімміх.

У півфіналі 30 квітня "Борусія" та "Реал" зіграють між собою.

Як повідомляв OBOZ.UA, напередодні визначилася перша пара півфіналістів ЛЧ.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Чи не ведіться на фейки!