20 мая, понедельник
Лідер збірної України з футболу не забив пенальті, а потім забив пенальті у чемпіонаті Іспанії. Відео

Український нападник "Жирони" Артем Довбик забив свій 19-й гол у чемпіонаті Іспанії. Лідер збірної України з футболу реалізував один із двох пенальті у матчі 33-го туру Ла Ліги проти "Лас-Пальмаса" (2:0).

На 26-й хвилині українець не зміг переграти голкіпера гостей Альваро Вальєса, який вгадав напрямок удару та зміг його відбити. На добиванні вдало зіграв одноклубник Артема Давид Лопес, відкривши рахунок у грі.

На 57-й хвилині наш співвітчизник знову отримав право на 11-метровий удар і знову Вальєс вгадав напрямок. Проте "постріл" українського гравця був такої сили, що воротар нічого не зміг вдіяти.