Шахтар на класі розібрався з ЛНЗ у 26 турі УПЛ

Джерело - Чемпіон.

Донецький Шахтар здобув виїзну перемогу над черкаським ЛНЗ у грі 26 туру Української Прем’єр-ліги. Матч завершився з рахунком 3:0.

На старті гри Артем Бондаренко отримав травму і завчасно залишив поле. На сороковій хвилині протистояння з передачі Кевіна Данило Сікан відкрив рахунок.

У другому таймі гостей двічі врятував їх воротар Дмитро Різник, парирувавши потужні удари гравців черкаської команди. А на 63 хвилині з передачі Гомеса Георгій Судаков дещо заспокоїв гру, подвоївши рахунок. У компенсовані хвилини Егіналду забив третій гол у ворота господарів.

Після зіграного матчу Шахтар продовжує втримувати лідерство в УПЛ, випереджаючи Динамо на чотири бали. ЛНЗ з 32 очками залишився на сьомому місці у турнірній таблиці.

У 27 турі УПЛ, 4 травня, клуб з Черкас на виїзді зустрінеться з Оболонню. Ще раніше, 1 травня, у перенесеній грі 12 туру Шахтар буде протистояти одеському Чорноморцю.

Чемпіонат України - УПЛ
26 тур, 27 квітня

ЛНЗ - Шахтар 0:3 (0:1)

Голи: 0:1 - 40 Сікан, 0:2 - 63 Судаков, 0:3 - 90+2 Егіналду

Нагадаємо, у минулому турі Шахтар вирвав перемогу в матчі з луганською Зорею, а ЛНЗ здолав Олександрію.