Українець Довбик відзначився черговим голом у переможному матчі за "Жирону"

Нападник реалізував пенальті з другої спроби.

Нападник збірної України Артем Довбик відзначився забитим голом за "Жирону" у матчі 33-го туру чемпіонату Іспанії проти "Лас-Пальмаса".

Українець вийшов на поле у стартовому складі, а на 26-й хвилині не реалізував пенальті, проте Лопес встиг зіграти на добиванні та вивів гостей уперед.

Довбик виправився вже після перерви. "Жирона" заробила другий пенальті, а український нападник підійшов до точки та цього разу переграв воротаря. Цим голом він встановив остаточний рахунок у грі – 2:0.

Слід зазначити, що з 70-ї хвилини у складі "Жирони" на поле вийшов ще один українець Віктор Циганков.

"Лас-Пальмас" – "Жирона" – 0:2

Голи: Лопес, 26, Довбик, 57 (з пенальті)

Відеоогляд матчу доступний за посиланням.

Для Артема Довбика це вже 19-й гол в іспанській Ла Лізі. Він лідирує у гонці бомбардирів і випереджає Джуда Беллінгема з "Реала" на два м'ячі.

"Жирона" набрала 71 очко і продовжує боротьбу з "Барселоною" за друге місце у турнірній таблиці. При цьому каталонці мають на один пункт менше, але свій матч у цьому турі проти "Валенсії" ще не зіграли.

Раніше повідомлялося про те, що на Довбика націлився італійський топ-клуб.