ММА на футбольному полі: команда Мілевського взяла участь у масовій бійці під час матчу

Джерело - Чемпіон.

У матчі четвертого туру Даймонд Ліги-ХФЛ між IGNIS, за який виступає колишній гравець Динамо та збірної України Артем Мілевський, та Rutakorets відбулася масова бійка.

У другому таймі 19-й номер Rutakorets у відповідь на фол з боку футболіста IGNIS вдарив суперника кулаком в обличчя. На захист свого товариша встали партнери по команді після чого зав'язалася масова бійка.

Поєдинок вдалося продовжити через 6 хвилин. Зазначимо, що зустріч завершилася з рахунком 3:2 на користь IGNIS.

Нагадаємо, що у своєму дебютному матчі за аматорську команду Артем Мілевський агресивно вилаяв арбітра.