Нафта дешевшає на тлі зростання запасів у США та подій на Близькому Сході
Нафта дешевшає на тлі зростання запасів у США та подій на Близькому Сході

Нафта дешевшає на тлі зростання запасів у США та подій на Близькому Сході

Ціни на нафту падають третій день у середу, 1 травня, на тлі дедалі більших надій на угоду про припинення вогню на Близькому Сході й збільшення запасів і виробництва сирої нафти в США.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє enkorr з посиланням на Reuters.

Липневі ф’ючерси на нафту Brent впали на 70 центів, або 0,8%, до $85,63 за барель на 04:56 GMT. Червнева вартість американської нафти West Texas Intermediate знизилася на 75 центів, або на 0,9%, до $81,18 за барель.

Очікування того, що угоди про припинення вогню між Ізраїлем і ХАМАС може бути досягнуто після відновлення спроб Єгипту відновити перемовини, що зайшли в глухий кут, призвели до зниження цін на нафту.

«Потенціал для угоди про припинення вогню між Ізраїлем і ХАМАС зменшив занепокоєння щодо ескалації конфлікту й будь-яких можливих збоїв у постачанні», — заявили аналітики ANZ у записці в середу, 1 травня.

Проте прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху у вівторок пообіцяв продовжити давно обіцяний напад на місто Рафах на півдні Гази, незалежно від відповіді ХАМАС на останні пропозиції щодо припинення бойових дій і повернення ізраїльських заручників.

На ціни чинили тиск збільшення запасів сирої нафти в США й зростання пропозиції нафти.

Видобуток у США зріс до 13,15 млн барелів на день (б/д) у лютому з 12,58 млн б/д у січні, що є найбільшим місячним зростанням приблизно за 3,5 року, повідомило Управління енергетичної інформації у вівторок.

«Постійні ознаки інфляції також викликали занепокоєння щодо попиту на сиру нафту. Це відбувається напередодні сезону водіння в США, коли попит на бензин значно зростає», – заявили аналітики ANZ.

За даними опитування Reuters у вівторок, видобуток Організації країн-експортерів нафти (ОПЕК) у квітні знизився на 100 тис. б/д – до 26,49 млн б/д.

Опитування відобразило зниження експорту з Ірану, Іраку й Нігерії на тлі триваючого добровільного скорочення постачань деякими членами, узгодженими з більш широким альянсом ОПЕК+.

Фото: Bloomberg

Теги по теме
США нефть
Источник материала
loader
loader