Про це повідомляє Le Monde, передає Укрінформ.
«Якщо хтось атакує вас в інтернеті безпосередньо перед змаганнями, ви не почуватиметеся в безпеці, навіть якщо ваше фізичне середовище безпечне. Тому ми повинні підтримати спортсменів, усуваючи ці загрози», - пояснила голова підрозділу МОК з питань безпеки спорту Кірсті Берроуз.
Спеціальна система фільтрації буде використовувати штучний інтелект, здатний видаляти у режимі реального часу більш ніж 35 мовами та діалектами так звані ворожі повідомлення з акаунтів у соцмережах. Стирати образливий контент будуть ще до того, як він буде прочитаний.
За словами Берроуз, усім 15 000 олімпійських та паралімпійських спортсменів, а також тренерам та офіційним осіб (понад 2000 людей), цю систему запропонують «де-факто».
Це перший випадок, коли система захисту від кібербулінгу працюватиме за замовчуванням для всіх учасників Ігор.
"Ми очікуємо майже пів мільярда повідомлень у соціальних мережах. Якщо витрачати на кожне з них по секунді, то на обробку людині знадобиться шістнадцять років. ШІ робить це миттєво",- зауважила Берроуз.
Якщо ж спортсмен усе ж побачить образливий коментар, він зможе скористатись послугами психологів, які працюватимуть в Олімпійському селищі.
Як повідомляв Укрінформ, президент Франції Еммануель Макрон, який раніше обіцяв скупатися в Сені напередодні Олімпіади в Парижі, запевнив, що вода в річці буде чистою та придатною для проведення змагань.
Фото: SOPA Images