"Реал" без Луніна здобув розгромну перемогу та впритул підібрався до чемпіонства в Ла Лізі

"Вершкові" розбили "Кадіс" перед вирішальним матчем з "Баварією" в Лізі чемпіонів.

Мадридський "Реал" українського голкіпера Андрія Луніна розгромив "Кадіс" у домашньому поєдинку 34-го туру іспанської Ла Ліги. Зустріч на стадіоні "Сантьяго Бернабеу" в Мадриді завершилася з рахунком 3:0.

Усі голи в цьому матчі підопічні Карло Анчелотті забили в другому таймі. На 51-й хвилині рахунок у грі відкрив Браїм Діас, зі входу до штрафного завдавши розкішного удару в дальню "дев'ятку".

На 68-й хвилині "вершкові" розвинули свій успіх – передачу Браїма Діаса замкнув Джуд Беллінгем, який за три хвилини до цього вийшов на заміну.

Для 20-річного англійця це 18-й гол цього сезону Примери. Беллінгем наблизився у перегонах бомбардирів до українського форварда "Жирони" Артема Довбика, який лідирує з 19 м'ячами.

Крапку в цьому поєдинку "Королівський клуб" поставив у компенсований час, коли на 90+3-й хвилині Хоселу розстріляв ворота, скориставшись пасом від Начо.

Зазначимо, що ворота "Реала" в цьому матчі захищав Тібо Куртуа. Для 31-річного бельгійця цей поєдинок став першим цього сезону, він пропустив майже рік через травми.

Своєю чергою, Лунін залишився на лавці для запасних. За словами Анчелотті, українець повинен зіграти в матчі-відповіді півфіналу Ліги чемпіонів проти "Баварії", який відбудеться в середу, 8 травня, в Мадриді. Перша зустріч між командами в Мюнхені завершилася бойовою нічиєю (2:2).