Обійшлися без найкращого бомбардира: Динамо познущалося над Колосом, зіпсувавши дебют тренеру

Динамо – Колос 5:0

Голи: Безбородько, 48 (автогол), Ярмоленко, 51, Буяльський, 52, Кабаєв, 68, Волошин, 71

У першому колі динамівці втратили дорогоцінні очки в матчі з Колосом (1:1). Тож поєдинок у другому колі мав принципове значення для "біло-синіх", пише 24 Канал.

Вибуховий другий тайм у виконанні Динамо

У звітному поєдинку тренерський штаб Динамо не міг розраховувати на свого найкращого бомбардира Владислава Ваната, який пропускав матч через перебір жовтих карток. Втім, столична команда з успіхом впоралася без забивного форварда.

У першому таймі нічого не віщувало розгрому. Ковалівці під керівництвом нового головного тренера Олександра Поздєєва впевнено захищалися.

Все змінилося на початку другого тайму. Спочатку форвард Колоса Денис Безбородько зрізав м'яч у власні ворота після навісу Шапаренка.

Після цього голу гості розгубилися. Протягом чотирьох хвилин динамівці забили ще двічі. Результативними ударами відзначилися Ярмоленко та Буяльський.

Забезпечивши комфортну перевагу підопічні Шовковського не зупинилися, а забили ще двічі. Кабаєв та Волошин довели рахунок до непристойного.

У підсумку арбітр зафіксував перемогу столичної команди з рахунком 5:0.

• Динамо скоротило відставання від Шахтаря до одного балу, але "гірники" ще можуть відновити перевагу, якщо обіграють Чорноморець.
  • Колос в турнірній таблиці займає 9-ту сходинку. Команда з Київщини набрала 29 очок у 26 матчах.