Півфінал Ліги чемпіонів завершився грандіозною сенсацією. Відео

Німецька "Борусія" сенсаційно вийшла у фінал Ліги чемпіонів сезону 2023/2024. У півфіналі у відповідь підопічні Едіна Терзіча обіграли ПСЖ (1:0). Перша гра тижневої давності також завершилася перемогою німців 1:0.

Парижани активно розпочали домашній поєдинок, влаштувавши справжній штурм на ворота Грегора Кобеля. Господарі володіли абсолютною територіальною перевагою (61%/39%), але не могли втілити їх у ігрове.

Усі ключові події сталися після перерви. Чемпіон Франції продовжував атакувати, але йому явно не вистачало везіння. На 47-й хвилині Уоррен Заїр-Емері не зміг потрапити у ворота з 2-х метрів, лише перевіривши на міцність штангу.

А через три хвилини Юліан Брандт чудово подав кутовий, після чого Матс Хуммельс шокував заповнений "Парк-де-Пренс".

На останніх хвилинах французька команда мала чудові шанси зрівняти рахунок, але двічі влучила у перекладину.

Суперник дортмундців визначиться у середу, 8 травня, у грі "Реал" - "Баварія". Після нічиєї в першій грі, у зустрічі у відповідь у мадридців зберігаються відмінні шанси на вихід у фінал.

Ворота "Реала" у цій грі захищатиме українець Андрій Лунін.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Чи не ведіться на фейки!