23 травня — експертне обговорення «Перебування в Україні іноземних волонтерів»
23 травня — експертне обговорення «Перебування в Україні іноземних волонтерів»

23 травня — експертне обговорення «Перебування в Україні іноземних волонтерів»

ЦЕДЕМ презентує проєкт тексту законопроєкту щодо спрощення порядку легалізації іноземців та осіб без громадянства, які є гуманітарними працівниками, на період дії воєнного стану.

Експертне обговорення «Перебування в Україні іноземних волонтерів: актуальний стан, виклики та законодавчі рішення» організовує Центр демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) за участю парламентарів, представників профільних органів державної влади та організацій громадянського суспільства.

Програма експертного обговорення за посиланням

Коли: 23 травня, 11:0013:30.
Де: офлайн у Києві, онлайн у Zoom.

Організатори запрошують до обговорення організації, які залучають іноземних волонтерів та / або гуманітарних працівників. Щоб взяти участь в експертному обговоренні, треба заповнити реєстраційну форму за посиланням до 21 травня 2024 року.

Раніше, у березні 2024 року ЦЕДЕМ провів експертне обговорення з представниками громадянського суспільства щодо можливих рішень та формулювання основи законопроєкту, який має спростити міграційні процедури для іноземних волонтерів в Україні. 

Більше травневих можливостей у громадському секторі шукайте тут.

Читайте також
Мотивація волонтерів: як берегти й плекати довіру до організації
5 березня — експертне обговорення законопроєкту з лібералізації міграційного законодавства для іноземних волонтерів та гуманітарних працівників
Як росіяни викрали іспанського волонтера з Херсона й два роки утримують у полоні
Внаслідок російського обстрілу на Донеччині загинули двоє іноземних волонтерів
Про що слід подбати неприбутковій організації, яка залучає волонтерів-іноземців
Громадські організації просять уряд дозволити волонтерам-іноземцям довше лишатися в Україні
Команда «Детектора медіа» не лише бореться за якість української журналістики, але й розповідає про суспільно важливі процеси в Україні. Наші журналісти пишуть про досягнення та проблеми громадського сектору й показують, як активісти впливають на реформи.

Запрошуємо вас долучитися до Спільноти «Детектора медіа». Та разом працювати над тим, щоб ініціативи, які захищають демократичні цінності, ставали більш видимими.
Долучитись
Теги по теме
Законодавство
Источник материала
loader
loader