Чоловік 20 років прикидався безхатченком і глухонімим, щоб уникнути в'язниці
Чоловік 20 років прикидався безхатченком і глухонімим, щоб уникнути в'язниці

Чоловік 20 років прикидався безхатченком і глухонімим, щоб уникнути в'язниці

Чоловік на ім'я Сяо вирішив кинути дружину і 11-річну дитину і пуститися в перегони, але правосуддя наздогнало його через два десятиліття.

Чоловікові на ім'я Сяо з Китаю, якого розшукують за вбивство, понад 20 років вдавалося ховатися від поліції, прикидаючись глухонімим сміттярем у горах. Про це пише Oddity Central.

Увечері 22 травня 2004 року молодий і запальний чоловік вступив у запеклу суперечку із сусідом у своєму рідному селі Оуміо Даїн. У якийсь момент Сяо нібито взяв лопату і вдарив нею свого сусіда по голові, убивши його на місці. Тієї ночі, знаючи, що ризикує провести залишок життя за ґратами або, що ще гірше, отримати страту, він вирішив покинути дружину і 11-річну дитину і пуститися в перегони. Чоловік сховався в горах і вирішив прикинутися бездомним. Щоб нічого не видати про своє минуле життя, Сяо наступні 20 років прикидався глухонімим, лише посміхаючись людям і спілкуючись із ними за допомогою жестів.

Час минав, але поліція не здавалася, намагаючись знайти вбивцю і притягнути його до відповідальності за скоєний злочин. І хоча втікач поводився дуже стримано, жодного разу не зв'язавшись зі своєю сім'єю за останні кілька десятиліть, його все ж вдалося розшукати. Минулого місяця глухонімого сміттяра взяли під варту за бійку з місцевими жителями, і хоча невдовзі його відпустили, його фотографії все ж потрапили в загальнонаціональну базу даних.

Чоловік уже більше не міг переховуватися від поліції
Фото: Oddity Central

На початку цього місяця співробітники поліції виявили несподіваний збіг. Знайшовши підозрюваного, вони в лоб запитали його: "Ви з району Сянчен у Сяньяні?", на що він миттєво відповів: "Так".

"Я стримував свої слова протягом 20 років, і мені здавалося, що я божеволію. Коли я їхав, моєму синові було 11 років, а тепер минуло 20 років, і мені цікаво, як поживає моя сім'я?", — розповів поліцейським полегшений Сяо.

Після цього Сяо повернули в рідне село, і, попри тривалу відсутність, він показав, де саме в нього сталася сутичка із сусідами того фатального вечора. Тепер йому належить відбути тюремний термін, від якого він так довго тікав. Люди, які знали його як глухонімого сміттяра, розповіли співробітникам поліції, що ніколи не підозрювали в ньому злочинця, який перебуває в бігах. Він тримався осібно і ні з ким не спілкувався, тому ніхто нічого про нього не знав.

Раніше Фокус повідомляв, що жінка в очікуванні поліції дивилася, як злодії розбирають її човен. Джоліта Велікіене сама змогла відшукати вкрадене судно, а співробітники поліції стверджують, що розслідування триває.

Також стало відомо, що будівельник кинув роботу і зробив непристойну пропозицію господині. Через три дні після початку роботи найнятий жінкою працівник безшумно зібрав свої інструменти й пішов без пояснення причин. На той момент він виконав лише половину роботи, яку потрібно було зробити.

Теги по теме
полиция Убийство
Источник материала
Поделиться сюжетом