16 июня, воскресенье
С картинками
Текстовый вид
ru
Украинский
Русский
Плетенчук залишив посаду речника Сил оборони Півдня
Плетенчук залишив посаду речника Сил оборони Півдня

Плетенчук залишив посаду речника Сил оборони Півдня

Голова Центру стратегічних комунікацій і речник Сили оборони Півдня Дмитро Плетенчук залишив цю посаду і повернувся до виконання обов’язків речника військово-морських сил ЗСУ

Зміст

Про це він написав у facebook.

"Шановні колеги, доповідаю: наразі моє відрядження до Сили оборони Півдня України в якості очільника Центру стратегічних комунікацій та речника угрупування закінчено. Так було сплановано від початку. Прошу не шукати ніяких подвійних сенсів або "зрадоньки"", - поінформував Плетенчук.

Він запевнив, що "свій функціонал в якості "кризового менеджера" він виконав" і повернувся до виконання обов'язків речника ВМС ЗС України.

Плетенчук подякував вищому керівництву за довіру і можливість отримати новий керівний досвід.

За його словами, за 45 діб на посаді речника Сил оборони Півдня він провів 177 етерів, 15 брифінгів, 19 інтерв'ю і кілька кадрових перестановок, зміну політики взаємодії та діалогу.

  • Нагадаємо, що 19 квітня Генеральний Штаб України провів ротаційні заходи щодо начальниці Центру стратегічних комунікацій Сил оборони Півдня Наталії Гуменюк.
  • Відомо, що Наталя Гуменюк отрималапосаду заступниці начальника управління комунікацій оперативного командування "Південь". До її нових повноважень входить усе, що стосується комунікацій ОК "Південь", але не взаємодія з медіа.
Теги по теме
Украина Вооруженные силы Украины военные
Источник материала
Поделиться сюжетом