23 июня, воскресенье
С картинками
Текстовый вид
ru
Украинский
Русский
"Це бандитизм": на польському телебаченні зірку збірної України назвали "бараном"
"Це бандитизм": на польському телебаченні зірку збірної України назвали "бараном"

"Це бандитизм": на польському телебаченні зірку збірної України назвали "бараном"

Згодом на одному з польських телеканалів обговорювали гру, в якій декілька гравців збірної Польщі отримали пошкодження. За один з епізодів у студії жорстко пройшлися по Руслану Маліновському.

Польський коментатор розніс Маліновського

Усе через момент на початку другого тайму, коли півзахисник Дженоа брутально атакував Кацпера Урбанского. За той фол українець одразу отримав жовту картку, а польського гравця через 5 хвилин замінили.

Цей епізод обурив колишнього тренера, а нині коментатора Роберта Подолінского. Він звинуватив Руслана Маліновського в невиправданій агресії, при цьому висловився досить у некоректному стилі.

"Підкат Маліновського проти Урбанского – це бандитизм. Якщо хочеш щось довести хлопцю, то відбери в нього м'яч, а не крутися наче баран на грилі. Такий стрибок двома ногами – це катастрофа.

Урбанский фінтами кілька разів піймав Маліновського, і той крутився наче баран на грилі. Це було дуже приємно. Перший тайм – хороший, товариський матч. Українці побачили, що ми не дозволяємо забрати мʼяч, не даємо їм побавитися у футбол, і почали діяти агресивніше. Мені не подобається такий підхід", – заявив Подолінский.

Нагадаємо, що збірна Польщі на Євро-2024 потрапила у групу D. Вона зіграє перший матч 16 червня проти Нідерландів. Також з ними у квартеті змагатимуться Австрія та Франція.

Теги по теме
футбол Сборная Украины
Источник материала
Поделиться сюжетом
Упоминаемые персоны