"Я тверезо на це дивлюсь": Зеленський висловився про мобілізацію в Україні
"Я тверезо на це дивлюсь": Зеленський висловився про мобілізацію в Україні

"Я тверезо на це дивлюсь": Зеленський висловився про мобілізацію в Україні

Зеленський заявив, що якщо українці хочуть зберегти свою державу, то вони мають її відстояти.

Під час робочого візиту до Німеччини президент України Володимир Зеленський провів зустріч із федеральним президентом ФРН Франком-Вальтером Штайнмаєром. Після зустрічі на пресконференції Зеленський, відповідаючи на запитання журналістів, прокоментував процес мобілізації в Україні.

Зеленський сказав, що настав час надати Україні всю зброю для боротьби із окупантами.

"Що стосується зброї. Питання чи не настав той момент, щоб партнери дали нам всю ту зброю, щоб ми могли викинути росіян? Настав", — сказав Зеленський.

Він також відповів на питання, чи зможе Україна мобілізувати достатню кількість солдат і офіцерів, щоб звільнити свою землю від росіян за допомогою систем та озброєнь.

"Що стосується мобілізації. Я абсолютно тверезо на це дивлюсь, тому що мобілізація у нас йде через стан воєнний, через стан війни, з першого дня. Я бачу, що це питання є в суспільстві, не перший день війна. Але якщо ми хочемо зберегти нашу державу, то треба її відстояти", — сказав Зеленський.

Владимир Зеленський з дружиною у Німеччині
Фото: Офіс президента

До Німеччини Володимир Зеленський разом із першою леді Оленою Зеленською прибув на міжнародну Конференцію з відновлення України (Ukraine Recovery Conference 2024).

Лідери обговорили безпекову ситуацію в Україні та поточні потреби нашої країни на тлі російських атак на українську енергетику та активних бойових дій уздовж усього фронту.

Також обговорювали очікування України від Саміту миру, результатом якого має стати реалізація трьох пунктів Української формули миру.

Нагадаємо, 18 травня в Україні набув чинності новий закон про мобілізацію. Зокрема, документ зобов'язав військовозобов'язаних українців оновити свої дані протягом 60 днів. Фокус писав про те, кого можуть забронювати від мобілізації.

Источник материала
Поделиться сюжетом