Зоозахисники зіпсували офіційний портрет Чарльза ІІІ
Зоозахисники зіпсували офіційний портрет Чарльза ІІІ

Зоозахисники зіпсували офіційний портрет Чарльза ІІІ

На портреті зображений король у формі Уельської гвардії, полковником якої він став у 1975 році. Розмір полотна: 2,3 метра на 1,65 метра.

Зоозахисники з організації Animal Rising зіпсували новий портрет короля Чарльза в галереї Філіпа Моулда в Лондоні. Про це CNN.

Кампанія Animal Rising розмістила у вівторок на своїх сторінках у соціальних мережах відео, на якому видно, як двоє активістів за допомогою малярного валика наклеюють два знаки на портрет монарха.

Протестувальники закрили обличчя короля зображенням анімаційного персонажа Воллеса з комедійного серіалу Воллес і Громіт. Потім вони прикріпили до картини табличку з написом: “Ніякого сиру, Громіте. Подивися на всю жорстокість на фермах RSPCA!”.

Демонстрація мала на меті привернути увагу до викривального розслідування Animal Rising про 45 ферм RSPCA.

Чарльз є їх королівським покровителем, тож організація закликає монарха призупинити свою підтримку благодійної організації.

Деніел Джуніпер, один з учасників акції, сказав: “Оскільки король Чарльз є великим шанувальником Воллеса і Громіта, ми не могли придумати кращого способу привернути його увагу до жахливих сцен на фермах RSPCA Assured. Хоча ми сподіваємося, що це розважить Його Величність, ми також закликаємо його серйозно подумати, чи хоче він бути причетним до жахливих страждань на фермах, які підтримуються RSPCA. Чарльз чітко дав зрозуміти, що він небайдужий до страждань тварин на фермах Великобританії; зараз ідеальний час для нього зробити крок і закликати RSPCA відмовитися від гарантованої схеми і розповісти правду про тваринництво”.

‼️BREAKING: No Cheese Gromit! King Charles Portrait Redecorated‼️

‼️Find out why King Charles, Patron of the RSPCA should ask them to drop the Assured Scheme -> ????

— Animal Rising (@AnimalRising)

Раніше повідомлялося, що у Букінгемському палаці представили перший офіційний портрет короля Чарльз III після коронації.

Теги по теме
Протест
Источник материала
Поделиться сюжетом