Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Ощадбанку.
Ощадбанк отримає пакет допомоги від німецької урядової компанії міжнародного співробітництва GIZ, що передбачає зокрема: технічну підтримку з таких питань, як рейтинг кредитів і ризиків, адаптація послуг і продуктів для різних сегментів клієнтів, управління кредитним портфелем та інструменти управління ризиками ESG; підтримку від German Sparkassenstiftung у впровадженні додаткового механізму грантів; фінансову та технічну допомогу для організації та участі в навчальних програмах, заходах для розвитку компетенцій, які допоможуть розширити портфель ММСБ та супутніх послуг; підтримку у сфері міжнародного співробітництва та залучення партнерів GIZ для співпраці з Ощадом; обмін кращими практиками та створення синергії з іншими учасниками та стейхолдерами ринку; консалтинг для клієнтів ММСБ щодо експорту та покращення ефективності бізнесу; консалтинг для топменеджменту Ощадбанку щодо директив ЄС та ЄЦБ і впровадження ESG з метою полегшення адаптації до вимог ЄС.
Зазначається, що меморандум підписали представники Ощадбанку та GIZ під час Ukraine Recovery Conference – URC2024, міжнародної конференції з питань відновлення України, що відбулась 11 та 12 червня в Берліні.
Співпраця між Ощадбанком та GIZ триватиме в межах реалізації програми «Угода про асоціацію між Україною та ЄС у сфері торгівлі / EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП». Цю програму GIZ успішно впроваджує з 2021 року.
«Ми вдячні міжнародним партнерам, які допомагають Ощадбанку збільшувати обсяги кредитної підтримки українського бізнесу. Ми завжди раді брати участь у подібних проєктах і пишаємось тим, що в тому числі завдяки цій співпраці за час повномасштабної війни нам вдалось збільшити кредитний портфель ММСБ банку більше ніж удвічі», – зазначив голова правління Ощадбанку Сергій Наумов.
Як повідомлялось, Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH надає підтримку Україні з 1993 року. У 2009 році компанія відкрила офіс у Києві. GIZ активно працює в усіх регіонах України.
Фото: EXPRES.UA