Українські дзюдоїсти здобули три «золота» на старті етапу Кубка Європи у Словенії

У словенському місті Словень Градець розпочався черговий етап Кубка Європи з дзюдо серед юніорів.

Перший ігровий день змагань приніс збірній України сім нагород, три з яких - золоті, передає Укрінформ.

Переможцями турніру стали Назар Вісков (вагова категорія до 60 кг), Артем Сорочан (66 кг) та Анна Казакова (до 78 кг).

Бронзові нагороди дісталися Олександру Клепініну (60 кг). Глібу Дубіні (66 кг), Алісі Веденєєвій (70 кг) та Діані Семченко (понад 78 кг).

Як повідомлялося, «синьо-жовтих» у Словенії представляють 27 чоловіків та 12 жінок.

Наступний етап юніорського Кубка Європи відбудеться 6-7 липня у Празі (Чехія).

На фото: Назар Вісков (ukrainejudo.com).