Подібні заходи запроваджують у Житомирі. Про це розповів заступник міського голови Олег Смаль. За його словами, якщо військовозобов`язаний відмовиться від вручення листа, або не з`явиться до ТЦК, то сповістять поліцію.
Де повістки надсилатимуть поштою
Олег Смаль розповів, що міська рада здійснюватиме подібні дії спільно з територіальним центром комплектування та соціальної підтримки, які формуватимуть необхідні для цього списки.
Територіальний центр комплектування та соціальної підтримки згідно з розпорядженням начальника ТЦК та СП звернувся до міської ради щодо розсилки даних повісток. Вони формують список, передають нам повістки, а ми надсилаємо рекомендованим листом військовозобов`язаним особам,
– пояснив він.
За його словами, рекомендований лист відправлятиметься військовозобов`язаним за місцем їх реєстрації. У повістці вказаний термін, за який військовозобов`язаний повинен звернутися до центру комплектування.
"Якщо після цього військовозобов`язаний відмовився від вручення рекомендаційного листа та не з`явився до ТЦК, сповіщається поліція. Правоохоронці проводять розшук військовозобов`язаного та доставляють його до центру комплектування", – зауважив посадовець.
Як наголосив заступник міського голови, після цього на нього складається адміністративний протокол від 17 тисяч гривень. Наразі є 212 повісток, які найближчим часом розішлють військовозобов'язаним, але їхня кількість буде збільшуватися.