7 июля, воскресенье
С картинками
Текстовый вид
ru
Украинский
Русский
"РФ зосередить кулак і почне ще одне вторгнення": Зеленський заявив про нову небезпеку
"РФ зосередить кулак і почне ще одне вторгнення": Зеленський заявив про нову небезпеку

"РФ зосередить кулак і почне ще одне вторгнення": Зеленський заявив про нову небезпеку

Російські окупанти можуть використати припинення вогню для того, щоб накопичити техніку на окупованих територіях і знову напасти.

Країна-агресорка Росія може використати припинення вогню для того, щоб накопичити техніку на окупованих територіях, а потім звинуватити Україну в порушенні домовленостей і після цього почати нове вторгнення.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю Bloomberg. За його словами, російські окупанти можуть використати припинення вогню на свою користь. Тому, у разі досягнення таких домовленостей, вони повинні бути дуже чіткими.

"Припинення вогню – там повинен також бути чіткий план. Ми повинні розуміти, що Росія не буде використовувати припинення вогню для того, щоб просто накопичувати техніку на нашій території, яку вони окупували, бо ми їх не будемо зупиняти ударами, тими чи іншими. Тобто вони можуть просто зосередити сильний кулак, після цього звинуватити нас, як це вже було, що ми порушили припинення вогню, і почати ще одне вторгнення", – зазначив Зеленський.

Якщо нове вторгнення буде таким самим, як було на початку 2022 року, то для України це буде дуже складно. Зеленський нагадав, що тоді – понад два роки тому – РФ накопичувала техніку, зокрема, й на території Білорусі й при цьому відбріхувалася, що це нібито тільки військові навчання.

"Це дуже важливо. Я не хочу халепу для своєї держави. Ми і так у війні. Дати перевагу Росії сьогодні – це просто неможливо. Нам потрібно бути розумними. І важливо знову – хто за це буде нести відповідальність, окрім українців, [які платять – ред.], своїм життям? Яка країна?", – сказав глава Української держави.

Він зазначив, що про припинення вогню домовитися просто, а от втримати його – важко.

"Це дуже просто домовитися про припинення вогню, і дуже складно його втримати, дуже складно потім буде знайти тих, хто буде відповідати, чому припинення вогню було зірване тощо", – сказав він.

Новина доповнюється…

Источник материала
Поделиться сюжетом