Apple попередила власників iPhone про хакерські атаки та спроби злому Apple ID
Apple попередила власників iPhone про хакерські атаки та спроби злому Apple ID

Apple попередила власників iPhone про хакерські атаки та спроби злому Apple ID

Apple попередила користувачів iPhone у 98 країнах про хакерські атаки. Це друга подібна кампанія оповіщення від компанії цього року, після аналогічного повідомлення, надісланого користувачам 92 країн у квітні.

З 2021 року Apple регулярно відправляє ці повідомлення у більш ніж 150 країнах. У новому попередженні не розкриваються особи зловмисників або країни, де користувачі отримували повідомлення.

«Apple виявила, що ви зазнаєте атаки з використанням шпигунського ПЗ, яке намагається віддалено зламати iPhone, пов’язаний з вашим Apple ID», — написала компанія в попередженні для постраждалих клієнтів.

«Ця атака, ймовірно, націлена саме на вас через те, хто ви чи що ви робите. Хоча при виявленні таких атак неможливо досягти абсолютної впевненості, Apple з великою впевненістю ставиться до цього попередження — будь ласка, поставтеся до нього серйозно», — додала Apple.

Користувачі в Індії входять до числа тих, хто отримав останні повідомлення про погрози від Apple, згідно з відгуками користувачів. У жовтні Apple відправила аналогічні попередження кільком журналістам та політикам у країні. Amnesty International, правозахисна група, пізніше повідомила про виявлення Pegasus, відомої шпигунської програми, розробленої ізраїльською фірмою NSO Group, на iPhone відомих індійських журналістів.

Источник материала
Поделиться сюжетом