"Бодя, мы здесь": піхотинець розповів, як "заманив" окупантів, що заблукали під Куп'янськом
"Бодя, мы здесь": піхотинець розповів, як "заманив" окупантів, що заблукали під Куп'янськом

"Бодя, мы здесь": піхотинець розповів, як "заманив" окупантів, що заблукали під Куп'янськом

Група з п’яти захисників вступила в бій з 40 російськими бійцями й одного з них навіть захопила в полон. Цей загарбник виявився цінним, бо надав "багато корисної інформації".

Український піхотинець Богдан поділився історією з фронту, як захопив трьох окупантів у полон під час контрнаступу у Харківській області. Про це відомо з публікації пресслужби 14 окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого від 11 липня.

"Важко було скрізь: дрони, артилерія, танки, контактні бої", — зауважив воїн.

Він згадав випадок, який стався під Куп’янськом. Піхотинець отримав наказ взяти кількох побратимів та вирушити з ними на операцію. Військові підірвали два ворожі танки та одну БМП.

"Проти нашої групи з п’ятьох чоловік йшло десь до сорока осіб противника. Але нас прикривали FPV і ми виконали завдання. І тоді навіть нікого не поранило", — підкреслив Богдан.

Мало того, піхотинцям вдалося захопити одного російського окупанта у полон.

"Від нього дізнався багато корисної інформації, яка дуже згодилася потім. Я добре спілкуюся російською, тому вдалося іншим разом "заманити" двох блукаючих російських військових", — розповів захисник.

Він зізнався, що тепер згадувати той діалог смішно. Богдан покликав загарбників та суворо запитав, чому їх лише двоє. Російські бійці відповіли, що "інші вже лежать у посадці", тож залишились тільки вони. Після цього піхотинець перейшов на українську можу та заявив: "Привіт, хлопці! Вітаємо в Україні!".

"Це були двоє молодих десантників. Познайомилися, поговорили… Тут знову обстріл, дрони ворожі, така собі звична справа… На хвильку їх втратив з поля зору. Думаю, от с**и, втекли. А вони з-за дерева виглядають: "Бодя, мы здесь!". Знайшов підхід до них, так би мовити", — посміявся військовий.

Піхотинець Богдан: що про нього відомо

Фото піхотинця Богдана
Фото: 14 ОМБр / Telegram

Богдан прийшов у бригаду ще у 2022 році, коли її бійці воювали в Донецькій області. Разом з ним у взводі воювали два рідні брати. Один пізніше отримав сім кульових поранень з кількох метрів, але був врятований комбатом та демобілізувався. Інший брат піхотинця нині на реабілітації та збирається повернутись у стрій, але вже оператором БПЛА.

Сам Богдан має дві важкі контузії та три осколкових поранення. В його тілі було 14 осколків, і три з них дістати не змогли. Зі свого автомата він збив вже п’ять дронів, чим дуже пишається. Вдома на воїна чекають дружина з дітьми, а також мати з сестрами.

Нагадаємо, пілоти БПЛА з підрозділу "Гострі картузи" знищили техніку та склад російських окупантів, застосувавши лише один дрон. Під ударом опинилась тилова позиція, розташована майже на кордоні з РФ.

Українські бійці затрофеїли російські танк та БМП в результаті ворожого штурму. Окупанти зібрались просуватись на передовій, але невдовзі кинулись навтьоки.

Теги по теме
Харьковская область
Источник материала
Поделиться сюжетом