14 июля, воскресенье
С картинками
Текстовый вид
ru
Украинский
Русский
Стефанішина розповіла, скільки жінок виконують бойові завдання на фронті
Стефанішина розповіла, скільки жінок виконують бойові завдання на фронті

Стефанішина розповіла, скільки жінок виконують бойові завдання на фронті

Українці протистоять російській агресії як єдиний народ, і жінки і чоловіки. Все більше жінок служать у силах оборони, і наразі понад 10 тис. жінок виконують бойові завдання на лінії фронту. Про це повідомила віцепрем’єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина.

За словами Стефанішиної, роль жінок важлива й у відновленні країни, зокрема для розвитку економічного потенціалу України.

«Ми також переосмислили роль жінок у відновленні та реконструкції України. Вже маємо велику програму, яка передбачає, що жінки матимуть більше доступу та будуть активно залучені до процесу відновлення й реконструкції», – зазначила вона.

Як повідомлялося, станом на початок червня через мобільний застосунок «Резерв+» 1 371 000 українців оновили свої дані. Серед них було 190 тис. жінок. 

До слова, за даними заступниці міністра оборони Наталії Калмикової, у лавах Збройних сил України служать понад 67 тис. жінок. З них 19 000 – цивільні співробітниці, інші є військовослужбовицями. 

До слова, країни НАТО нададуть понад $7 млн для підтримки жінок у ЗСУ. На ці кошти закуплять понад 10 тис. уніформ, взуття та іншого необхідного спорядження.

Источник материала
Поделиться сюжетом