Польща планує долучитися до відбудови «Охматдиту»
Польща планує долучитися до відбудови «Охматдиту»

Польща планує долучитися до відбудови «Охматдиту»

Польща разом із країнами Балтії, Канадою і Люксембургом планує долучитися до відбудови дитячої лікарні “Охматдит” у Києві, яка зазнала руйнувань унаслідок обстрілу 8 липня.

Про це заявив маршалок Сенату РП Шимон Головня на брифінгу у Варшаві, передає кореспондент Укрінформу.

Як зазначив глава нижньої палати польського парламенту, під час візиту до Вашингтона на саміт НАТО на рівні голів парламентів обговорювалося також питання допомоги Україні, зокрема й відбудови “Охматдиту”. Він зауважив, що допомога у відбудові лікарні була його ініціативою, на яку відгукнулися інші керівники парламентів.

“Зараз я перебуваю в контакті зі спікерами парламентів країн Балтії, Люксембургу та Канади, які також висловили бажання брати в цьому участь. Ми спробуємо організувати якусь акцію в найближчі тижні”, - підкреслив Головня.

Як повідомляв Укрінформ, під час масованої російської ракетної атаки 8 липня постраждали Київ, Дніпро, Кривий Ріг, Краматорськ і Словʼянськ. Пошкоджені житлові будинки, об'єкти інфраструктури Зокрема, одне з влучань було у дитячу лікарню «Охматдит», де внаслідок удару зруйнований один корпус і ще шість пошкоджених.

Источник материала
Поделиться сюжетом