Представлений Samsung Galaxy Z Flip 6 Olympic Edition
Представлений Samsung Galaxy Z Flip 6 Olympic Edition

Представлений Samsung Galaxy Z Flip 6 Olympic Edition

Окрім стандартного Galaxy Z Flip 6, Samsung також представила Galaxy Z Flip 6 Olympic Edition під час події Galaxy Unpacked у Парижі. Напередодні Олімпійських і Паралімпійських ігор у Парижі 2024 року пристрій має особливий дизайн і ексклюзивні послуги.

Samsung Galaxy Z Flip 6 Olympic Edition: що такого особливого?

Південнокорейський технологічний гігант показав культові олімпійські кільця та паралімпійські агіто в золоті на новому спеціальному варіанті видання. Але окрім дизайну, він має апаратне забезпечення, ідентичне стандартному Galaxy Z Flip 6. Цей телефон був спеціально розроблений для всіх спортсменів, які беруть участь у майбутніх Олімпійських і Паралімпійських іграх. Тому він не буде продаватися широкому загалу. Це не просто гарна версія Galaxy Z Flip 6, але й виконує особливу мету. Samsung комплектує пристрій купою корисних програм, а також ексклюзивними послугами.

Олімпійці та паралімпійці отримують доступ до Athlete 365, 6 Olympic Shop, Paris 2024, додатка Transport Accred і гарячої лінії МОК. Кожен Galaxy Z Flip 6 Olympic Edition отримує eSIM зі 100 ГБ даних 5G у партнерстві з Orange і дворічною міжнародною гарантією. Спортсмени можуть використовувати новітній розкладний телефон для бездротових платежів через Samsung Wallet. Існує навіть попередньо завантажена програма для безкоштовних напоїв у торгових автоматах, розташованих по всьому Олімпійському та Паралімпійському містечку, у партнерстві з Worldwide Partner.

Хоча ви не можете придбати їх, спеціальну версію Galaxy Z Flip 6 буде продемонстровано на Олімпійському рандеву на вітринах Samsung. МОК і МПК також співпрацювали з брендом, щоб надати ці пристрої спортсменам. Samsung розішле Galaxy Z Flip 6 Olympic Edition спортсменам 18 липня 2024 року, а офіційний вихід відбудеться 24 липня 2024 року.

Источник материала
Поделиться сюжетом