Саміт НАТО стане мостом України до Альянсу - Салліван
Саміт НАТО стане мостом України до Альянсу - Салліван

Саміт НАТО стане мостом України до Альянсу - Салліван

Вашингтонський саміт НАТО стане мостом України до Альянсу, і союзники роблять для цього необхідні кроки.

Про це заявив сьогодні радник Білого дому з питань нацбезпеки Джейк Салліван на форумі НАТО, який проходить на полях саміту Альянсу, повідомляє кореспондент Укрінформу.

За словами Саллівана, підписання двосторонньої безпекової угоди стало насправді історичним кроком.

«І ми пишемо історію знову: президент (США) Байден закликає понад 20 світових лідерів, які підписали свої двосторонні безпекові угоди з Україною, запровадити Ukraine Compact», - зазначив Салліван.

Цей формат чітко засвідчує, що ці країни підтримуватимуть Україну в ході цієї битви та продовжать допомагати їй у побудові сил стримування, які дозволять протистояти майбутнім агресіям, сказав радник.

Він також високо оцінив рішення запровадити в Німеччині нове командування НАТО з військової допомоги Україні під командуванням тризіркового генерала, а також призначення нового представника НАТО в Києві для зміцнення інституційних контактів між Україною й Альянсом.

У комюніке саміту записано, що майбутнє України в НАТО, зазначив радник.

«Вашингтонський саміт покликаний побудувати міст в НАТО для України та здійснити необхідні реформи… Путін не може розділити нас, послабити нас, пережити нас. І Україна, а не Росія одержить перевагу в цій війні», - резюмував Салліван.

Як повідомлялося, саміт НАТО проходить у Вашингтоні 9-11 липня. Організація святкує цього року 75 років зі свого заснування.

Теги по теме
Германия Вашингтон
Источник материала
Поделиться сюжетом