14 июля, воскресенье
С картинками
Текстовый вид
ru
Украинский
Русский
Врятували через 37 годин: дівчина, яку віднесло в море, дрейфувала 80 км на надувному крузі
Врятували через 37 годин: дівчина, яку віднесло в море, дрейфувала 80 км на надувному крузі

Врятували через 37 годин: дівчина, яку віднесло в море, дрейфувала 80 км на надувному крузі

Рятувальники стверджують, що жінці пощастило вижити, попри небезпеку теплового удару на сонці, переохолодження вночі або зіткнення з кораблем у темряві.

20-річну дівчину з Китаю, яку віднесло в море під час купання на японському пляжі, було врятовано за 37 годин після того, як вона дрейфувала в надувному плавальному колі більш ніж на 80 кілометрів. Про це пише The Independent.

Офіційні особи повідомили, що жінку було врятовано після того, як її випадково помітило вантажне судно, що проходило повз. Вони додали, що їй пощастило, що в темряві її не збило судно.

Берегова охорона Японії почала пошуки дівчини після того, як її друг зателефонував і повідомив, що вона зникла під час купання в Сімоді, приблизно за 200 кілометрів на північний захід від Токіо. Рятувальники стверджують, що в момент її зникнення дув сильний вітер.

Після порятунку жінка розповіла, що помітила, що дрейфує, приблизно через 30 хвилин після початку плавання. Вона спробувала повернутися на пляж, але не змогла до нього дістатися. За словами представників берегової охорони, 10 липня, приблизно через 36 годин після зникнення, її виявило вантажне судно біля південного краю півострова Босо.

Берегова охорона задіяла вертоліт
Фото: Japan Coast Guard

Вантажне судно звернулося по допомогу до танкера Kakuwa Maru No. 8, що проходить повз, який перевозить скраплений газ. Два члени його екіпажу стрибнули в море і врятували жінку. За їхніми словами, її доправили на сушу вертольотом берегової охорони.

"Ми всі кричали: "Не здавайтеся!" і "Тримайтеся!" Це допомогло", — розповів один із рятувальників.

Жінка була злегка зневоднена, але перебувала в доброму здоров'ї й відійшла після огляду в найближчій лікарні. Лікарі охарактеризували її стан як такий, що не загрожує життю, їй поставили внутрішньовенну крапельницю.

За словами представників берегової охорони, її віднесло більш ніж на 80 кілометрів. Дівчині пощастило, що вона вижила, попри небезпеку теплового удару на сонці, переохолодження вночі або зіткнення з кораблем у темряві.

Раніше Фокус повідомляв, що фургон із морозивом на пляжі змило в море. Очевидиця Абі Фіск розповіла, що бачила, як рятувальники, серфери і відвідувачі пляжу намагалися допомогти продавцеві морозива.

Також стало відомо, що люди були налякані вітрильником, який плив без екіпажу. На борту судна не було жодної людини, коли воно підійшло до берега. Пізніше стало відомо, що власник вітрильника потрапив у сильний шторм і був врятований за допомогою вертольота.

Теги по теме
Япония вода
Источник материала
Поделиться сюжетом