Стефанчук звернеться до Міжпарламентського союзу щодо зустрічі його президентки з Путіним
Стефанчук звернеться до Міжпарламентського союзу щодо зустрічі його президентки з Путіним

Стефанчук звернеться до Міжпарламентського союзу щодо зустрічі його президентки з Путіним

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук подасть офіційне звернення до Міжпарламентського союзу щодо зустрічі президентки організації Тулії Ексон із лідером Росії Володимиром Путіним.

Про це Стефанчук повідомив у Фейсбуці, передає Укрінформ.

Як зауважив він, Кремль демонстративно хизується сьогоднішньою зустріччю Путіна з Ексон.

«У мене як спікера парламенту України є низка питань до очільниці найстарішого, найбільшого й найавторитетнішого міжпарламентського обʼєднання, яка на новій посаді позиціонує себе як захисниця дітей», – зазначив Стефанчук.

Зокрема, цікавить його наступне:

«які проблеми захисту дітей було вирішено на зустрічі із міжнародним злочинцем, що звинувачується у масовому викраденні українських дітей, і щодо якого Міжнародний кримінальний суд видав ордер на арешт;

чи обговорювались на зустрічі питання притягнення до відповідальності міжнародного злочинця путіна за скоєний ним злочин вбивства українських дітей в київській лікарні «Охматдит» три дні тому?

хто уповноважував президентку МПС на цю зустріч, і чому про неї соромʼязливо мовчать ресурси Міжпарламентського союзу?».

«Вважаю, що міжпарламентська спільнота має право знати відповіді на ці питання», – заявив Голова ВР.

Він додав, що у своєму зверненні до Міжпарламентського союзу поставить низку питань, зокрема й три вищезгадані, та вимагатиме від організації пояснень й оцінок таких дій її президентки.

Як повідомлялося, голова Міжпарламентського союзу, спікерка парламенту Танзанії Тулія Ексон на зустрічі з Путіним заявила, що МПС готовий долучитися до «мирного врегулювання кризи в Україні».

Фото: Facebook / Ruslan Stefanchuk

Источник материала
Поделиться сюжетом