22 июля, понедельник
С картинками
Текстовый вид
ru
Украинский
Русский
У "Дії" з'являться п'ять найочікуваніших функцій: що відомо
У "Дії" з'являться п'ять найочікуваніших функцій: що відомо

У "Дії" з'являться п'ять найочікуваніших функцій: що відомо

Міністерство цифрової трансформації України анонсувало п'ять нових сервісів, які незабаром стануть доступними в застосунку "Дія". Серед них - унікальна можливість одружитися онлайн та отримати цифрові версії важливих документів.

Команда Мінцифри працює над впровадженням понад 100 нових послуг у застосунку "Дія". Серед найближчих новинок - п'ять сервісів, які значно спростять життя українців.

Про це повідомив віцепрем'єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров для Liga.net.

Шлюб онлайн

Це революційний сервіс, який дозволить одружитися всього в кілька кліків. Україна стане першою країною у світі, де реєстрація шлюбу буде доступна через мобільний застосунок. Наречені зможуть подати заяву в "Дії", засвідчити її Дія.Підписом, а потім провести церемонію через відеоконференцію з реєстратором ДРАЦС. Свідоцтво про шлюб можна буде отримати поштою або кур'єром.

Електронне бронювання

Спільно з Мінекономіки та Міноборони розробляється сервіс електронного бронювання на порталі "Дія". Він дозволить критично важливим підприємствам та тим, які забезпечують потреби Сил оборони, швидко оформити бронювання працівників. Процес, який раніше міг тривати тижнями, тепер займатиме близько години.

Цифрові свідоцтва

У "Дії" з'являться цифрові версії свідоцтв про народження дітей, шлюб, розлучення та зміну імені. Ці документи будуть автоматично доступні в застосунку та стануть у нагоді при оформленні на роботу, підтвердженні зміни прізвища чи оформленні пільг.

Відображення дозволу на зброю

У співпраці з МВС розробляється функція, яка дозволить користувачам "Дії" бачити інформацію про свої дозволи на зброю та замовляти витяги з Єдиного реєстру зброї.

Дія.Підпис для юридичних осіб

Розширення можливостей Дія.Підпису дозволить юридичним особам використовувати цю технологію для підписання документів та авторизації. Це значно прискорить роботу бізнесу та зробить процеси більш прозорими.

  • Е-бронювання в "Дії": тестування заплановане на початок липня
  • В "Дії" запустили нове посвідчення
  • В "Дії" будуть недоступні деякі послуги для водіїв – які і коли знову запрацюють
Источник материала
Поделиться сюжетом