Uklon запустив власний відеоподкаст для популяризації регулярних донатів
Uklon запустив власний відеоподкаст для популяризації регулярних донатів

Uklon запустив власний відеоподкаст для популяризації регулярних донатів

Гостями проєкту стали українські зірки, які активно підтримують та організовують збори.

Онлайн-сервіс Uklon запустив власний відеоподкаст «Рій питань». Про це повідомляє пресслужба компанії.

Мета проєкту — популяризувати регулярні донати через персональні історії медійних героїв, а також — привернути увагу до збору Uklon «Рій помсти 24/7» на 2,5 тисячі денних і 2,5 тисячі нічних FPV-дронів. 

Ведучим «Рою питань» став учасник команди «Ветерани космічних військ» Артем Дамницький. Серед запрошених гостей — українські зірки, які активно підтримують та організовують збори.

Героєм першого епізоду «Рою питань» став репер OTOY, де він розповідає про важливість дронів на війні, динаміку зборів та донати з концертів. У другому епізоді український вчитель фізики та зірка TikTok Руслан Ігорович ділиться тим, як війна впливає на дітей та як саме вчитель може закривати збори. 

У новому третьому епізоді відеоподкасту гостем став стендам-комік Василь Байдак.

Повідомляється, що загалом «Рій питань» матиме 8 випусків, які виходитимуть на ютуб-каналі Uklon. Слідкувати за анонсами наступних епізодів можна на офіційних сторінках сервісу в Instagram та Facebook.

Компанія додає, що у застосунку Uklon доступна функція регулярних донатів. При її активації після кожної поїздки додатково списуватиметься сума, яку користувач обрав при налаштуванні регулярного донату на різні благодійні збори.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
Долучитись
Источник материала
Поделиться сюжетом