15 июля, понедельник
С картинками
Текстовый вид
ru
Украинский
Русский
Вийшов трейлер документального фільму про Назарія Яремчука — першу українську попзірку
Вийшов трейлер документального фільму про Назарія Яремчука — першу українську попзірку

Вийшов трейлер документального фільму про Назарія Яремчука — першу українську попзірку

У всеукраїнський прокат 8 серпня вийде фільм про легенду української музики Назарія Яремчука «Яремчук: Незрівнянний світ краси»

8-го серпня у всеукраїнський кінопрокат виходить документальний фільм про легенду української музики Назарія Яремчука. Через спогади близьких, особисті щоденники та ексклюзивні хроніки фільм розповідає про життя і шлях артиста до міжнародної слави. Від студії KNIFE! Films, творців серіалів «СПАЛАХ» та «ЕПІЗОДИ». Режисер — Артем Григорян, продюсер — Максим Сердюк. Ініціаторка фільму та виконавча продюсерка — Марія Яремчук. Кінотеатральну дистрибуцію фільму здійснює команда FILM.UA Дистрибуція.

«Червона рута», «Водограй», «Гай, зелений гай», «Стожари» та десятки інших хітів ми знаємо через незрівнянний голос і харизму Назарія Яремчука. Завдяки безмежному таланту, ентузіазму та праці він зробив українську пісню модною та відомою по всьому світу.

«Яремчук: Незрівнянний світ краси» — це документальна біографічна драма про життя та кар'єру Назарія Яремчука. Перемога на конкурсі «Пісня-71» з «Червоною рутою», загибель Володимира Івасюка, гастролі різними континентами, виступи в Чорнобилі — через спогади близьких, особисті щоденники та ексклюзивні хроніки фільм розповідає про його життя та шлях до міжнародної слави.

«Яремчук: Незрівнянний світ краси» — це сучасний погляд на українську музику 1970–80-х і головних музичних героїв того часу. Це не лише історія становлення першої попзірки України, а й історія цілої музичної сцени, для якої Назарій та ВІА «Смерічка» стали культурним феноменом.

«Яремчук: Незрівнянний світ краси» — це тернистий шлях мрійника з Буковини до головного українського артиста другої половини ХХ ст. Фільм складається з ексклюзивних історій від дружини артиста Дарини та доньки Марії, колег, учасників «Смерічки», а також дослідження його культурного внеску музичними експертами. У фільмі вперше звучать уривки з особистих щоденників Назарія, які режисер стрічки Артем Григорян використав у якості закадрового голосу.

«Сьогодні українцям як ніколи важливо повертатися до своєї історії та знаходити нових героїв. Зберігати про них памʼять і переосмислювати. Цей документальний фільм — подорож життям світлого, красивого й талановитого артиста Назарія Яремчука. 

Під час фестивальної премʼєри фільму більшість глядачів були у сльозах, а в кінці дякували і аплодували стоячи декілька хвилин. Ось тоді я зрозумів, що ми зробили потрібну і своєчасну роботу. Дуже хочеться, щоб якомога більше людей подивилися цей фільм і зрозуміли, яку спадщину артист по собі залишив. Щось буває модним або актуальним певний період. Але Назарій Яремчук, його особистість і музика — поза часом. Запрошуємо відкрити для себе його незрівнянний світ краси», — Максим Сердюк, продюсер фільму та співзасновник студії KNIFE! Films.

Фестивальна премʼєра фільму відбулася на Миколайчук OPEN. Стрічка стала фільмом-закриттям міжнародного фестивалю глядацького кіно.

Дивіться «Яремчук: Незрівнянний світ краси» у кіно з 8-го серпня. 


ДОВІДКА
Назва: «Яремчук: Незрівнянний світ краси»
Дата виходу в прокат: 8 серпня 2024
Дистрибʼютор в Україні: FILM.UA Дистрибуція
Жанр: документальна драма
Виробництво: KNIFE! Films
Режисер: Артем Григорян
Продюсер: Максим Сердюк
Автор сценарію: Ярослав Коротков
Виконавча продюсерка: Марія Яремчук
Оператор-постановник: Ілля Михайлусь
Композитор: Михайло Клименко

Синопсис
Документальна біографічна драма показує історію Назарія Яремчука — першої української попзірки. Перемога на конкурсі «Пісня-71» з «Червоною рутою», загибель Володимира Івасюка, гастролі різними континентами, виступи в Чорнобилі — через спогади близьких, особисті щоденники та ексклюзивні хроніки фільм розповідає про його життя та шлях до міжнародної слави.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
Долучитись
Источник материала
Поделиться сюжетом