Захист від різних захворювань: користь салату для здоровʼя
Захист від різних захворювань: користь салату для здоровʼя

Захист від різних захворювань: користь салату для здоровʼя

Салат – популярний овоч, який містить вітаміни, мінерали та інші захисні речовини.Він може допомогти збільшити споживання необхідних поживних речовин, а саме фолату та вітаміну С, та рослинних сполук, які підтримують загальний стан здоровʼя та зменшують ризик певних захворювань, зокрема, серця.

Про це повідомили в health. Користь споживання салату:

Необхідні поживні речовини

Салат містить фолат, необхідний для низки критичних процесів в організмі, таких як розвиток еритроцитів і клітинний поділ.  

Тоді як вітамін А важливий для розвитку, імунної функції та інших критичних процесів. Вітамін К – поживна речовина, що міститься у великих кількостях в салаті. Він потрібен для кісток та згортання крові. 

Джерело захисних рослинних сполук

Салат містить каротиноїди, фенольні кислоти та флавоноїди, вони відомі потужними клітинно-захисними властивостями.

Антиоксиданти допомагають захистити організм від окислювального стресу, зменшуючи ризик певних захворювань. 

Зниження ризику захворювання та підтримки психічного здоровʼя

Овочі допомагають знизити ризик розвитку хронічних захворювань, а саме раку, діабету другого типу та хвороби серця. Це відбувається через те, що салат низькокалорійний та містить захисні рослинні сполуки, вітаміни й мінерали. 

Також вживання більшої кількості сирих овочів також може покращити ваше психічне здоров'я та захистити від депресії.

Раніше OBOZ.UA розповідав про користь бразильських горіхів.

Підписуйтесь на канали OBOZ.UA в Telegram і Viber, щоб бути в курсі останніх подій.

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти OBOZ.UA гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Источник материала
Поделиться сюжетом