"Замкнуте коло": Безугла вважає, що плану війни, про який заявив Умєров, не існує
"Замкнуте коло": Безугла вважає, що плану війни, про який заявив Умєров, не існує

"Замкнуте коло": Безугла вважає, що плану війни, про який заявив Умєров, не існує

На думку народної депутатки, Міністерство оборони розпалося на окремі проекти, а керує всім не нинішній глава відомства. Вона вважає, що необхідно перестати формувати потреби армії за інерцією.

Міністр оборони Рустем Умєров заявив, що в України є план того, як потрібно перемогти у війні, однак для його реалізації потрібно більше зброї від партнерів. Народна депутатка від "Слуги народу" Мар'яна Безугла при цьому має свою думку з цього приводу, яку висловила на сторінці в соціальній мережі Facebook.

За її словами, озброєння українським захисникам справді необхідне, проте плану нібито досі немає, а просто попросити зброю — недостатньо. У зв'язку з цим, як вважає народна депутатка, виходить замкнуте коло.

"Коментар на кшталт, дайте зброю, а так все правильно у нас. Ми молодці... Немає плану — неясно, яка зброя. 1000 танків? Гармати? Літаки? Плану немає ж. Формують потребу за інерцією і створюють бригади-зомбі. Замкнуте коло. Контроль за ЗСУ з боку міністра нульовий", — вважає Мар'яна Безугла.

Окремо представниця "Слуги народу" додала, що Міністерство оборони нібито "розпалося на окремі проєкти", а всім керує не Рустем Умєров, а головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський.

"Криза. І красиві презентації", — підсумувала публікацію Мар'яна Безугла.

Мар'яна Безугла розкритикувала "план війни" Рустема Умерова
Фото: Скриншот

План війни: заява Умєрова

Міністр оборони України Рустем Умєров у коментарі Fox News заявляв, що у Києва є план стосовно того, як боротися з російською агресією, але для цього необхідно більше зброї і важливо враховувати час, який втрачається через нерішучість деяких союзників.

"У нас є план. І ми заявляємо, що нам потрібно більше зброї. Нерішучість із наданням нам зброї, нерішучість із наданням нам дозволів і скасуванням заборон — це забирає час. Час дуже важливий, але ми можемо і здатні це зробити", — заявляв Рустем Умєров.

Нагадаємо, що 28 червня народна депутатка від "Слуги народу" вже критикувала військове керівництво країни і тоді причиною стали нові підрозділи, які вона назвала "бригадами-зомбі". На думку Мар'яни Безуглої, катастрофічні процеси з поповненням бойових підрозділів і бездумне створення нових, є шляхом до поразки, а не до ротацій і посилення ЗСУ.

Источник материала
Поделиться сюжетом