![Зеленський на Волині відвідав будівництво укріплень на кордоні з Білоруссю та провів безпекову нараду](https://thumbor.my.ua/bqtNIkv_KzCbUCnb58pOPX3TtXM=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F06a3892c1ef6d6b557bc7fc791c054fd.jpg)
Зеленський на Волині відвідав будівництво укріплень на кордоні з Білоруссю та провів безпекову нараду
Президент України Володимир Зеленський 30 липня відвідав будівництво фортифікаційних споруд на Волині та провів безпекову нараду щодо північних регіонів
Зміст
Про це він повідомив у Telegram.
Він заявив, що продовжується посилення кордону в областях, які межуть із Росією та Білоруссю.
"Волинь. Будівництво фортифікацій і безпекова нарада щодо наших північних регіонів. Основна увага – захисту нашого державного кордону в областях, які межують із Росією та Білоруссю. Продовжуємо посилювати український кордон. Дякую всім, хто працює заради захисту й міцності України", - написав Зеленський.
- 26 липня Зеленський розповів про ситуацію на складних напрямках, зокрема, на Покровському, який є основним напрямком російських атак.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)