Камбек не допоміг. Борчиня Грушина завершила боротьбу за золото Олімпіади

Завершилася ранкова сесія Олімпіади у змаганнях з боротьби, де головна увага була прикута до виступу однієї з найталановитіших українських борчинь Аліни Грушиної.

Через складну травму Грушина не змогла потрапити до посіву, тож її очікувала складна сітка. Так і сталося: у першому раунді вона мала боротися проти колишньої українки Ангеліни Лисак, якій прикро програла на туше на чемпіонаті Європи-2021, а ось у чвертьфіналі її суперницею була б американка Гелен Маруліс, яка є дворазовою призеркою Олімпіад.

Перший матч пройшов дуже напружено для Аліни. Вона атакувала першим номером, але Лисак, яка представляє Польщу, заходила контратаки на 4 бали і повела 13:5. Здавалося б, у Грушиної нема чим відповісти проти захисту опонентки, однак Аліна не з тих, хто здається. Вона продовжувала шукати свої атаки, і провела кілька дій на один, два чи навіть чотири бали. У підсумку Аліна здобула перемогу з рахунком 16:13 та вийшла до чвертьфіналу.

У чвертьфіналі ситуація повторилася, адже американська борчиня Маруліс повела 5:0 та впевнено захищалася проти українки. Однак на останній хвилині Грушина знову почала проводити дії, однак часу для перемоги їй не вистачило. З рахунком 4:7 вона лише у випадку дива від американки у півфіналі проти японки Цугумі Сакурай.