У Дніпрі пролунали вибухи на тлі ворожої атаки дронів
У Дніпрі пролунали вибухи на тлі ворожої атаки дронів

У Дніпрі пролунали вибухи на тлі ворожої атаки дронів

У місті Дніпро вночі 9 серпня пролунали вибухи. Це сталося після того, як було зафіксовано рух безпілотників російських окупантів у напрямку міста.

Як повідомляє «Суспільне Дніпро», вибухи пролунали близько 00:35. Раніше командування Повітряних сил ЗСУ попереджало про ворожі БПЛА, які були помічені в Дніпропетровській області та рухалися зі сходу у напрямку Дніпра та Павлограда.

«Дніпро та Павлоград, БпЛА у вашому напрямку зі сходу. Перебувайте в укриттях», – йшлося в оголошенні військових у Telegram о 00:26.

Мешканців Дніпра просять перебувати в укриттях до відбою сигналу Повітряної тривоги.

Як повідомляло, «Суспільне», внаслідок ракетно-дронової атаки пошкоджено торговий центр у Дніпрі. Крім того, біля одного із медзакладів Дніпра пожежа. В одному з приміщень видно задимлення.

До слова, якщо Росія спробує розширити нинішній фронт, то Україні дозволять вести вогонь на більшу відстань.

Источник материала
loader
loader