У Туреччині можуть заблокувати Telegram, — медіа
У Туреччині можуть заблокувати Telegram, — медіа

У Туреччині можуть заблокувати Telegram, — медіа

Регулятор направив понад 1000 звернень до головного офісу Telegram із вимогою заблокувати канали з незаконною інформацією, але не отримав відповіді

Влада Туреччини попередила адміністрацію месенджера Telegram про підготовку блокування. Про це пише Sabah із посиланням на джерела в уряді.

Як повідомляється, причиною такого наміру є відсутність реакції на вимогу заблокувати канали із незаконною інформацією.

Зокрема, управління інформаційних технологій та комунікацій Туреччини виявило, що месенджер активно використовується зловмисниками для «продажу наркотиків, пропаганди проституції, азартних ігор та розповсюдження відео з дитячою порнографією».

Регулятор направив понад 1000 звернень до головного офісу Telegram із вимогою заблокувати ці канали, але не отримав відповіді.

У результаті турецька влада пригрозила заборонити месенджер, якщо його адміністрація не вживе заходів щодо порушників «найближчим часом». 

Туреччина посідає 10 місце у світі за кількістю користувачів Telegram (близько 8 млн). 

Нагадаємо, що раніше 11 серпня стало відомо, що Туреччина розблокувала доступ до соцмережі Instagram.

Туреччина заблокувала доступ до Instagram 2 серпня через те, що платформа не виконувала національні «закони і правила» та ігнорувала «суспільні почуття». Турецькі офіційні особи звинуватили Instagram у цензурі постів зі співчуттями у зв'язку з вбивством лідера палестинської групи ХАМАС Ісмаїла Ханії.

6 серпня турецька влада вирішила продовжити блокування на своїй території інстаграму, оскільки на переговорах із представниками цієї соцмережі поки що не досягли розв'язання спірних питань.

Під час дев'ятиденної блокади користувачі та малі бізнеси, що використовують платформу для зв'язку з клієнтами, організували протести. Туреччина займає п'яте місце у світі за кількістю користувачів Instagram — соцмережею користуються у країні понад 57 мільйонів осіб.

Згідно з даними моніторингової групи NetBlocks, доступ до Instagram у Туреччині почав відновлюватися, що стало найтривалішою блокадою великої соціальної мережі в країні за останні роки.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
Долучитись
Теги по теме
Турция
Источник материала
loader
loader