![На ТОТ Луганщині росіяни прийматимуть школярів у піонери та «вереснят»](https://thumbor.my.ua/FqzlKV0-u4qUuP6wDOAJEeiHMVw=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F4c8d12a1b163677d7f89e5dd13cc43be.jpg)
На ТОТ Луганщині росіяни прийматимуть школярів у піонери та «вереснят»
Про це повідомляє у Фейсбуці пресслужба Луганської ОВА, передає Укрінформ.
"Вже за тиждень на школярів у так званій «ЛНР» очікує нова виховна програма «Луганський характер». Її авторами є співробітники місцевого педагогічного університету, які зробили декілька кроків назад і використали досвід радянської системи освіти. Так, до прикладу, «характер» формуватимуть у «вереснят» – учнів молодших класів. У середніх класах з’являться «піонери», у старших – трудовики. Але останнє звання потрібно буде ще заслужити, виконуючи «суспільно корисні роботи». Занепад «республіки» росіяни вирішили розпочати з молодого покоління", - йдеться у повідомленні.
Крім того, в ОВА поінформували про шахрайську схему, яку практикують в тимчасово окупованому Сєвєродонецьку: підрядники наймають людей для ремонту, а коли настає час розрахунку, шукають нову "робочу силу".
"У Сєвєродонецьку підрядник вчергове не розрахувався із найманими працівниками, які займалися ремонтом п’ятиповерхівки у старих районах міста. Встигли частково попрацювати лише в одному з під’їздів. Тепер шукають нову робочу силу, яку теж деякий період можна буде використати безоплатно", - зазначили в обладміністрації.
За інформацією начальника Луганської ОВА Артема Лисогора, бойові дії минулої доби точилися біля Макіївки та Стельмахівки. Окупанти там не досягли успіху. Вони продовжують бити по селах уздовж лінії бойового зіткнення. У районі Куземівки двічі вдарили з реактивної системи залпового вогню. По Невському, Макіївці, Стельмахівці та Куземівці – зі ствольної артилерії. Поблизу цих населених пунктів противник застосував 88 безпілотників.
Як повідомляв Укрінформ, російські загарбники розробили для школярів із так званої "ЛНР" щоденники з переписаною історією регіону - підготували понад 100 тисяч екземплярів.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)