Часто саме комерційні банки першими реагують на головні виклики часу. Наприклад, з перших днів повномасштабного вторгнення Райффайзен Банк надав українцям 1,3 мільярда гривень допомоги, впроваджує соціальні ініціативи та працює на відновлення та розвиток економіки країни.
Що відбувається на ринку нафти
У четвер, 5 вересня, нафта зміцнює позиції на ринку. Еталонні бренди нафти відійшли від багатомісячних мінімумів. Наразі на ринок впливає можлива затримка збільшення обсягів видобування сировин країнами ОПЕК+. Ще один фактор впливу – зменшення нафтових резервів у США. Водночас зростання цін на нафту було обмежене побоювання щодо попиту, які все ще зберігаються на ринку, згідно з даними Reuters.
Нагадаємо, нафта Brent та WTI завершила минулий тиждень та місяць загалом із від'ємною динамікою. Зокрема, за тиждень бренди подешевшали на 0,3% та 1,7%, а за місяць – на 2,4% й 3,6% відповідно.
Яка ціна нафти
Нафта Brent зросла в ціні на 42 центи або 0,6%. Сировина торгується на рівні 73,12 долара за барель. На попередній торговій сесії бренд нафти впав до найнижчого рівня з грудня. Водночас американська сировина West Texas Intermediate подорожчала на 37 центів або 0,5%. Вартість чорного золота коливається на рівні 69,57 долара за барель.
Згідно з даними Bloomberg, актуальні ціни на нафту зупинилися на таких рівнях:
- Ф'ючерси на нафту марки Brent коштують 73,57 долара за барель (+ 1,20%);
- Контракти WTI торгуються за ціною 70 доларів за барель (+ 1,16%)