Про це повідомив засновник і голова групи компанії "Advanter Group" Андрій Длігач під час пресконференції "Економічне бронювання чи терміни служби: що насправді потрібно економіці та військовим?", передає кореспондент Укрінформу.
"На поточний момент 80% підприємств не мають жодного заброньованого. Питання бронювання критично важливого персоналу стосується не грального бізнесу, а звичайного українського бізнесу, який потерпає від шаленої нестачі персоналу", - зазначив Длігач.
За його словами, станом на початок вересня укомплектованість штату підприємств знаходиться на рівні 71%, тобто дефіцит кадрів становить 29%.
"Бізнес вже конкурує за ветеранів, людей з інвалідністю, займається перенавчанням, залучає емігрантів. Ми змушені імпортувати трудові ресурси з інших країн, переплачуючи за це", - наголосив він.
Як повідомляв Укрінформ, громадська організація «Інтенція» вбачає ризики для економіки та обороноздатності України через запропоновані законопроєкти про економічне бронювання від військової служби.