/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F9d5ff7629b6f0b83559118981b298c6c.jpg)
Дим, вогонь і руйнування: жахливі наслідки ракетної атаки ворога на Миколаїв
Так, противник вдарив ракетами по місту вночі 15 жовтня. В мережі вже з'явилися світлини з наслідками атаки ворога.
Наслідки атаки ворога по Миколаєву
Уночі, 15 жовтня, близько 02:30, російські окупанти атакували Миколаїв. За даними глави місцевої ОВА Віталія Кіма, попередньо ворог бив ракетами типу С-300.
Внаслідок влучання боєприпасів та їх уламків загинула жінка. Також відомо, що травми різного ступеня важкості зазнали 16 людей. Потерпілі отримують необхідну допомогу.
В ДСНС зазначили, що в одному з житлових районів міста пошкоджено інфраструктурний об'єкт, приватні житлові будинки та автомобілі. Там додали, що виникли пожежі, які вже вдалося ліквідувати на площах 30 та 400 квадратних метрів.
Окрім цього, в іншому районі горіли ресторанний комплекс й торгівельні павільйони. Вогнеборці локалізували пожежу на площі 1400 квадратних метрів. Там триває ліквідація.
Наслідки удару Росії по Миколаєву / Фото ДСНС, Суспільне

