Як передає Укрінформ, про це в Фейсбуці повідомляє пресслужба Генштабу ЗСУ.
«Щоб скоротити час розробки та допуску до експлуатації новітніх зразків озброєння, зокрема засобів РЕБ, Генеральний штаб ЗСУ спільно з Міністерством з питань стратегічних галузей промисловості та Міністерством оборони реалізують проєкт «Залізний полігон». Цей проєкт дає змогу виробникам у сфері ОПК отримати швидкий доступ до майданчиків, оснащених необхідним обладнанням для тестування і випробування різних типів військового озброєння й техніки. Широкий спектр додаткових послуг охоплює надання методології випробувань, висновків експертів Генштабу та інших профільних структур ЗСУ, консультації та зворотний зв’язок від військових», - йдеться в повідомленні.
Як зазначається, послуга «Залізний полігон» дає виробникам озброєння і військової техніки можливість безоплатно проводити тестування своїх виробів ще на етапі проєктування. Один виробник має право неодноразово скористатися послугою протягом процесу створення виробу.
В пресслужбі наголосили, що головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський визначив розвиток систем радіоелектронної боротьби серед ключових пріоритетів. Тож в ЗСУ зосереджують увагу на підтримці вітчизняних виробників на етапах розробки та кодифікації систем РЕБ. Наразі організована та функціонує система випробувань новітніх зразків, формуються експериментальні бойові підрозділи для проведення таких випробувань у бойових умовах, що значно спрощує кодифікацію виробів.
Ефективний РЕБ на полі бою — це насамперед запорука збереження життя українських воїнів, наголосили в Генштабі.
Як повідомляв Укрінформ, 13 вересня у Києві під час першого заходу в рамках платформи «Від ідеї до солдата» обговорили перспективи розвитку галузі систем радіоелектронної боротьби, шляхи їх вдосконалення та плани на майбутнє.
Фото: Генштаб ЗСУ