Розвиток у галузі БпЛА, продовжив експерт, показав світові, що Україна здатна за короткий проміжок часу локалізувати виробництво високотехнологічного обладнання.
“Дрони можна використовувати великими кількостями. Вони “заспамлюють” ефір. Вони своєю кількістю не дають можливість ворогу протидіяти їм усім. І в результаті об’єкт таки уражається”, — пояснив експерт.
Українські БпЛА, продовжив він, стають більш сучасними: зростає ефективність їх бойової частини, швидкість, з’являється реактивне озброєння.
Яковенко додав, що сьогодні держава проводить розробки також у напрямку ракетного озброєння. Воно допоможе завдавати росіянам якнайбільшої шкоди, зупиняти підприємства держави-терориста.
“Достатньо скоро ми побачимо в пабліках виття з боліт через те, що саме українські ракети у комбінації з українськими дронами будуть завдавати максимальної шкоди”, — підсумував Яковенко.
Нагадаємо, українське Міноборони кодифікує та допускає до експлуатації вітчизняні дрони. Приміром, за останній місяць відомство дало “зелене світло” двом безпілотникам — стійкому до російських РЕБ “Чаклуну” та “Чорній вдові”, з якою захисники можуть працювати і вдень, і вночі. // Дзеркало тижня