ІМК прагне до сталого зростання та інновацій, спрямованих на підвищення операційної ефективності та мінімізацію впливу на навколишнє середовище.
Як говориться у повідомленні компанії, концепція сталого розвитку є однією з ключових основ стратегії ІМК — Smart Green Strategy 2023-2033 з акцентом на зменшення викидів парникових газів, скорочення споживання викопного палива, збереження родючості ґрунтів, розвиток персоналу та підтримку місцевих громад.
Зазначається, що цієї осені в ІМК відбулись організаційні зміни, спрямовані на зміцнення управління процесом сталого розвитку в компанії.
На рівні ради директорів компанії діючий невиконавчий директор ІМК Анджей Шурек був призначений лідером з питань сталого розвитку в структурі ради директорів ІМК. Він здійснює нагляд за ефективністю функції сталого розвитку в ІМК, за впровадженням затверджених програм і досягненням цілей зі сталого розвитку відповідно до стратегії компанії, а також сприяє підвищенню обізнаності ради директорів ІМК щодо питань сталого розвитку.
«Сфера сталого розвитку в бізнесі часто згадується в контексті необхідності дотримання європейських норм. У контексті ІМК — це реальна діяльність, спрямована не лише на дотримання стандартів, але, перш за все, на впровадження рішень, які, з одного боку, є більш екологічними і водночас економічно та операційно ефективними. Це також багаторічна діяльність, спрямована на розвиток співробітників і реальну підтримку місцевих громад, значення якої особливо зростає під час війни», — зауважив Анджей Шурек.
Також до команди ІМК на посаду заступника генерального директора зі сталого розвитку приєдналась Юлія Логвиненко. Ії значний досвід у напрямі сталого розвитку включає роботу в таких міжнародних компаніях, як Grunenthal Group, SC Johnson, Carlsberg Group та Mondelez International, де вона керувала різноманітними ініціативами у сфері ESG, охорони праці та здоров’я, комплаєнсі та екологічній стратегії. На цій посаді Юлія Логвиненко зосередиться на управлінні стратегіями сталого розвитку ІМК, забезпеченні дотримання найкращих практик та підтримці ініціатив компанії у сфері ESG-звітності.
«Я рада приєднатись до ІМК і принести в компанію свій досвід, впроваджуючи ініціативи та проєкти відповідно до кращих міжнародних ESG практик», — зазначила заступник генерального директора ІМК зі сталого розвитку.
Для довідки: ІМК є інтегрованою сільськогосподарською компанією в Україні. Напрями діяльності: виробництво сільськогосподарських культур (кукурудза, пшениця, соняшник); зберігання сільськогосподарських культур; виробництво молока. ІМК обробляє 120 тис. га землі, розташованих у Полтавській, Чернігівській та Сумській областях. У травні 2011 року відбулося розміщення акцій ІМК на Варшавській фондовій біржі.