Технічна профспілка The New York Times оголосила страйк
Технічна профспілка The New York Times оголосила страйк

Технічна профспілка The New York Times оголосила страйк

У понеділок вранці, лише за день до президентських виборів у США, Технічна профспілка видання New York Times оголосила про офіційний страйк проти несправедливої трудової практики.

Про це повідомляє Nbc News, передає Укрінформ.

Профспілка Times Tech Guild пояснила, що попередила керівництво «за кілька місяців про дату початку страйку», але, зрештою, «компанія вирішила, що наші члени недостатньо цінні, щоб погодитися на справедливий контракт і припинити несправедливі трудові практики».

Як зазначається, профспілка складається з понад 600 технічних працівників, таких як інженери-програмісти та аналітики даних, які «створюють і підтримують критично важливу інфраструктуру, що стоїть за The New York Times». Вони працюють над внутрішньою частиною продуктів NYT, включаючи ігри, рецепти, подкасти та висвітлення виборів, йдеться на сайті профспілки.

Прессекретар NYT Даніель Роадс Ха заявила в понеділок, що хоча компанія поважає «право профспілки брати участь в акціях, ми розчаровані тим, що колеги страйкують в цей час, що є зайвим і суперечить нашій місії».

«Ми з нетерпінням чекаємо на продовження співпраці з Технічною профспілкою, щоб досягти справедливого контракту, який враховує, що вони вже є одними з найбільш високооплачуваних індивідуальних авторів в компанії, а журналістика є нашим головним пріоритетом», - сказала Роадс Ха.

Згідно з повідомленням New York Times, переговори між керівництвом Times Tech Guild та керівництвом NYT тривали до пізнього вечора неділі. Серед питань, які обговорювалися, було підвищення заробітної плати та рівність в оплаті праці, а також політика повернення до роботи.

Профспілка заявила, що страйкарі пікетуватимуть офіс NYT на Таймс-сквер щодня з 9 до 18 години і просять громадськість підтримати їх, уникаючи використання ігор та кулінарних додатків NYT.

Як повідомляв Укрінформ, працівники авіабудівного заводу Boeing в США оголосили страйк після того, як за нього проголосували 96% робітників. Перед цим вони відхилили угоду, досягнуту раніше між керівництвом компанії та представниками профспілки. Угода, зокрема, передбачала підвищення заробітної плати співробітників на 25% протягом найближчих чотирьох років.

У жовтні вони оголосили, що страйк за участі 33 тисяч працівників продовжиться - рядові члени профспілки проголосували проти пропозиції компанії щодо заробітної плати.

Фото: Spencer Platt / Getty Images file

Источник материала
loader
loader