Половина звернень на телефон довіри стосуються домашнього насильства
Половина звернень на телефон довіри стосуються домашнього насильства

Половина звернень на телефон довіри стосуються домашнього насильства

Протягом жовтня на телефон довіри Київського міського Центру гендерної рівності, запобігання та протидії насильству надійшло 1 234 звернення, з яких 47% стосувалися домашнього насильства. Про це повідомила заступниця голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Марина Хонда на своїй сторінці у Facebook.

«За місяць ми зафіксували 1 234 звернення на телефон довіри 15-00. Із них 583 – щодо домашнього насильства. У притулках та кризових кімнатах перебували 27 осіб: 14 жінок, один чоловік та 12 дітей», – зазначила Хонда.

За її словами, мобільні бригади соціально-психологічної допомоги надали 467 консультацій щодо домашнього насильства, з яких 234 стосувалися фізичного насильства.

«Ми спостерігаємо поступове зростання випадків фізичного насильства – на 1-2% щомісяця. Хоч це здається незначним, утім за кожною цифрою стоять долі людей, які потребують підтримки та захисту. Ми не лише оперативно реагуємо на такі ситуації, а й активно працюємо над профілактикою: залучаємо соціальних працівників до навчальних програм і співпрацюємо з медичними установами», – додала заступниця голови КМДА .

Міська служба телефону довіри працює абсолютно конфіденційно, безоплатно та цілодобово за номерами:

  • 15-00 (зі стаціонарного);
  • (044) 272-15-00 (із мобільного).

Також можна отримати очну психологічну підтримку та юридичну допомогу в Денному центрі соціально-психологічної допомоги за адресою: вул. Райдужна, 6-А.

Раніше повідомлялося, що у столиці у рази зросла кількість випадків насильства над дітьми.  Причини такого зростання можуть бути різноманітними: від соціальних і економічних факторів до наслідків війни.

До відома, у столиці до двох років в’язниці засуджено 42-річного киянина, який вчиняв домашнє насильство щодо дружини та п’ятьох дітей.

Источник материала
loader
loader