Елітні авто, квартири та земельні ділянки: чим володіє ексочільниця Хмельницької МСЕК Тетяна Крупа
Сім'я ексголови Хмельницької медико-соціальної експертної комісії (МСЕК) Тетяни Крупи володіє 10 земельними ділянками та дев'ятьма будинками у селі Волиця Хмельницької області. Більша частина майна була куплена протягом 2021-2022 років. Про це йдеться у розслідуванні Hromadske.
Журналісти з'ясували, що родина Крупи володіє компанією «Солар Інвест», яка займається альтернативною енергетикою. У селі Соболівка на Хмельниччині сім'я ексголови МСЕК має вісім будинків та дев'ять земельних ділянок. Там вони розмістили сонячні панелі.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F28%2F28f12b8355afc1136aa3df29abf965c5.png)
Компанія «Солар Інвест» зареєстрована в маєтку у Хмельницькому, який належить чоловікові Тетяни, Володимиру Крупі.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F28%2F83fad1d8ef3d6e9a97f2814717551efc.png)
Квартира родини Круп розташована на вулиці Парковій у Хмельницькому, біля річки та поряд із міським парком. У цьому парку вони зводили ресторан, відкриття якого планували на кінець 2024 року.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F28%2Fff6c47270231265efacc09420befbaa7.png)
У журналістському розслідуванні йдеться, що родина має ще 11 ділянок у селі Моломолинці, дві ділянки у селі Рудківці, шість ділянок поблизу Слобідки Рихтівської, три у Москалівці та ще одну ділянку в селі Адамівка. Також Тетяна Крупа володіє будинком у Кам’янці-Подільському.
У сина Крупи Олександра є ділянка у селі Карпівці та ще сім у селі Шумівці, на яких збудовано п'ять будинків. Також він володіє квартирою на вулиці Інститутській у Хмельницькому.
Чоловік Тетяни Крупи має дві автівки – Porsche Cayenne 2019 і 2024 років випуску. Останнє авто не задеклароване. А син подружжя володіє Audi Q7 2016 року, куплену у 2024 році, BMW X7 2022 року випуску, куплену тоді ж, Volksvagen Touareg 2013 року випуску.
Як повідомляв «Главком», 31 жовтня Вищий антикорупційний суд задовольнив клопотання прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури і арештував низку майна у кримінальному провадженні за підозрою у незаконному збагаченні голови МСЕК Хмельниччини Тетяни Крупи.
7 жовтня Печерський райсуд Києва обрав запобіжний захід керівниці Хмельницького обласного центру медико-соціальної експертизи Тетяні Крупі. Її відправили під варту на 60 діб (до 3 грудня) із можливістю внесення застави розміром в понад 500 млн грн. Вона досі залишається під вартою.
Як відомо, приблизно понад 50 прокурорів Хмельниччини на чолі з обласним прокурором Олексієм Олійником оформили інвалідність, ймовірно, через корупційну схему Тетяни Крупи у МСЕК.

