Переведення через «Армія+». У Міноборони роз’яснили, які документи потрібні
Переведення через «Армія+». У Міноборони роз’яснили, які документи потрібні

Переведення через «Армія+». У Міноборони роз’яснили, які документи потрібні

Переведення через «Армія+». У Міноборони роз’яснили, які документи потрібні - Фото 1

Для зручності представниця Міноборони опублікувала інфографіку, що показує новий алгоритм.

Українські військові можуть змінити місце служби дистанційно, скориставшись функцією онлайн-переведення у застосунку «Армія+». За добу вже назбиралося 900 рапортів. Про це заявила заступниця міністра оборони з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Катерина Черногоренко у Facebook.

Водночас вона зауважила, що функція стала доступна лише день тому, у зв’язку з чим люди стикаються з проблемою. Зокрема, під час подачі рапортів фіксуються випадки, коли бракує документів або інформації, яка потрібна для перевірки відомостей чи посади військовослужбовця.

Щоб таких проблем не було, Черногоренко нагадала, які документи є обов’язковими для подання. Зокрема, це:

  • копія чи фото військового квитка або посвідчення офіцера. Потрібні всі сторінки, де є інформація про службу (не тільки про поточне місце);
  • рекомендаційний лист (відношення) від частини, куди військовий переводиться. Наприклад, у таких ситуаціях, як переведення з бойової частини до тилової за станом здоров’я, потрібно додали висновок ВЛК.

«Також уточнюю випадки для придатних до служби військових, коли кадровий центр ЗСУ запитує погодження командира частини: якщо рапорт подає офіцер або військовий, який займає офіцерську посаду; якщо захисник переводиться з тилової бригади у тилову або з бойової у бойову», – додала вона.

Переведення через «Армія+». Міноборони роз’яснило, які документи потрібні фото 1

Крім того, для зручності представниця Міноборони опублікувала інфографіку, що показує новий алгоритм.

Нагадаємо, у застосунку «Армія+» можна створити рапорт. Міноборони зазначає, що у додатку можна скласти, підписати, відправити та відстежити електронний рапорт. Міністерство оприлюднило відео, де покроково пояснюється як це зробити. // Главком

 

 

Tweet
Источник материала
loader